Terapeutická TDP lampa Gou Gong

Terapeutická TDP lampa je novodobý terapeutický prístroj, ktorý vynašla skupina vedcov a lekárov vo výskumnom inštitúte v Chongging v Číne.
Terapeutická TDP lampa sa osvedčila ako mimoriadne účinná pri ošetrovaní početných chorôb, ako bolesti svalov a iné bolesti, ľahké poranenia, artritída a rôzne kožné ochorenia.
Prináša rýchlu úľavu pri bolestiach chrbta, šije a hlavy. Zmierni chronické prechladnutia. Zápaly, rany a zlomeniny kostí sa v mnohých prípadoch liečia oveľa rýchlejšie.
Okrem týchto zjavných predností sa terapeutická TDP lampa osvedčila na povzbudenie látkovej výmeny, reguláciu fyziologických úkazov podvýživy a pri zmiernenie zápalov. Podobne ako pri akupunktúre sa posilňuje a obnovuje narušený tok energie v meridiánoch.

Terapeutická TDP lampa môže pomôcť pri:

akné - angína pectoris - artritída - astma - bolesti hlavy - bolesti chrbta - bolesti kĺbov - bolesti kolien - bolestiach podbrušia - bolesti zubov - bronchitída - celulitída - citlivosť na počasie - cukrovka - ekzémy - fraktúry - gastritída - hepatitída - herpes - hnačka - chrápanie -  chrípka - chronické bolesti - impotencia - infekcie rán - ischias - kožné vredy - menštruačné problémy - migréna - nádcha - napätie - natiahnutie šliach - nespavosť - popáleniny - neurodermitída - nočné pomočovanie - omrzliny - osteoporóza - prostata - plesne - reuma - seknutie v krížoch - únava - vredy - vysoký krvný tlak - vytknutie,  atď.

Terapeutická TDP lampa sa nesmie aplikovať pri používaní kardiostimulátora. Keďže terapeutická TDP lampa produkuje teplo, môže sa používať pri horúčke a cukrovke, pri rozšírení ciev len pod dohľadom lekára, terapeuta, liečiteľa atď. Dôvodom je, že v dôsledku straty citlivosti pokožky v ojedinelých prípadoch môže dôjsť k popáleninám kože, ak sa TDP lampa používa veľmi blízko pri pokožke. U tehotných žien by sa mala terapeutická TDP lampa používať až po 3. mesiaci, pričom sa oblasť brucha nesmie priamo ožarovať.

Tento revolučný terapeutický prístroj má značný terapeutický efekt na rôzne systémy ľudského tela, ako na srdcovo-cievny systém, tráviaci systém a na močové a pohlavné orgány.

Terapeutická TDP lampa prešla v Číne a Amerike stovkami testov vo výskumných inštitútoch, klinikách a na univerzitách. Na medzinárodných výstavách získala niekoľko ocenení. Celosvetovo sa predalo už niekoľko miliónov kusov a konečne prichádza aj na Slovensko a do Českej republiky.

Terapeutická TDP lampa má obzvlášť dobrý vplyv na ťažké a dlhotrvajúce ochorenia. Preto sa ľudovo nazýva aj "čínska zázračná lampa" alebo "čínska lampa". V súčasnosti, keď sa stále viac šetrí a celková situácia štátneho zdravotníctva sa stále zhoršuje, je o to viac dôležitejšie, aby sme sa sami postarali o svoje zdravie. Terapeutická TDP lampa nám môže byť pri tom dobrým pomocným prostriedkom. Je rovnako vhodná pre terapeutické zariadenia, ako aj pre domáce použitie. Táto liečebná metóda zodpovedá čínskym predstavám o starostlivosti o zdravie a životnú silu, lebo len v zharmonizovanom, silnom organizme sotva vznikne nejaká choroba.

Spôsob použitia:

V poslednej dobe siaha stále viac ľudí sužovaných bolesťami, ktorým už nemôže pomôcť školská medicína k alternatívam ako napr. TČM, "tradičná čínska medicína". Tieto čiastočne už prastaré formy liečenia sa vyvíjajú spolu s dnešnou technikou ďalej. Tak vznikla aj takzvaná "čínska lampa", tento geniálny energetický žiarič priniesol už miliónom ľudí zmiernenie, dokonca vyliečenie. Na prvý pohľad možno tento prístroj skutočne považovať za lampu. Ak sa však bližšie pozrieme, zistíme, že sa tu nejedná o bežný infračervený žiarič, ale že základ tvorí čierna keramická platňa.
Kľúčovou technológiou je práve táto platňa, ktorá po zohriatí vytvára osobitné elektromagnetické spektrum. Minerály obaľujú kovovú dosku, ktorá je osadená v lampe.  Terapeutická TDP lampa nájde svoje uplatnenie predovšetkým v terapii proti bolesti, ortopédii ako aj v internej medicíne a športovej medicíne.

Keď sa minerálna platňa nahreje na určitú teplotu (cca 280°), vyžaruje jedinečné bio - spektrum elektromagnetických vĺn v rozsahu 1-25 mikrónov, ktoré absorbuje ľudské telo. Prijímaná energia urýchľuje mikrocirkuláciu a metabolizmus, posilňuje imunitný systém a  dosahuje krátkodobé a dlhodobé zmiernenie bolestí. Spolu s ožarovaním dochádza k účinku tepla, ktoré povzbudzuje bunky k vnútorným termickým reakciám. Tým sa zlepšuje prekrvenie a zásobovanie buniek. Obzvlášť účinné je prehrievanie teplom plôch s akupunktúrnymi bodmi, ktoré podľa tradičnej čínskej medicíny (TCM) regulujú energetický systém človeka a ovplyvňujú zdravie a blaho.

V tomto zmysle je teda terapeutická TDP lampa kombináciou prastarých princípov tradičnej čínskej medicíny s modernou technológiou.

Mnoho rôznych inštitútov a kliník už testovalo túto "čínsku zázračnú lampu" a zistili pritom, že energetický účinok na človeka je oveľa lepší, ako pri normálnom infračervenom svetle. Pritom sa  zistilo, že ošetrenie akupunktúrnych bodov veľmi pozitívne ovplyvňuje celkový meridiánový energetický systém. Pri bežnom infračervenom svetle je to len v minimálnej miere. Pri týchto testoch sa rovnako zistilo, že terapeutická TDP lampa nemá žiadne škodlivé účinky na ľudský organizmus a môže sa bez problémov používať aj pri ošetrovaní detí a zvierat. Mnohí pacienti a terapeuti informovali, že pri pravidelnom používaní terapeutickej TDP lampy sa mnohé ťažkosti ako napr. migréna, alergie, reuma, bolesti kĺbov, nádcha, bronchitída, nespavosť výrazne zlepšili, čiastočne až do úplného vyliečenia. Aj pri zlomeninách a pri liečení rán sa zistilo, že pri pravidelnom ožarovaní sa liečebný proces výrazne zrýchlil. Negatívne vplyvy terapeutickej TDP lampy neboli zistené, avšak pri ťažkých a vážnych ochoreniach je vždy nutná konzultácia s lekárom!